Реєстрація рішень

Реєстрація рішень 3 сесії 8 скликання (26.02.2021)

3 СЕСІЯ    26 ЛЮТОГО  2021 РОКУ

13. Про надання згоди КНП «Володимирецька ЦРЛ» на списання основних засобів.

14.  Про внесення змін до рішення Володимирецької районної ради від 20 вересня 2019 року № 515 «Про затвердження програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги у Володимирецькому районі на 2020 – 2021 роки».

15. Про  передачу книжкового фонду публічно-шкільних бібліотек із спільної власності територіальних громад сіл, селища Зарічненського району до комунальної власності Локницької сільської територіальної громади

16. Про оплату відрядних депутатам районної ради восьмого скликання

17. Про Програму забезпечення депутатської діяльності депутатів Вараської районної ради на 2021  рік.

18. Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вараського району.

19. Про Програму виконання повноважень місцевими органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ у Вараському районі на 2021 рік.

20.  Про затвердження передавальних актів майна, активів та зобов’язань Володимирецької та Зарічненської районних рад до Вараської районної ради.

21. Про внесення змін до районного бюджету Володимирецького району на 2020 рік.

22.   Про звіт щодо виконання  районного бюджету  Володимирецького району  за   2020 рік.

23.  Про внесення змін до районного бюджету Зарічненського району на 2020 рік.

24.  Про звіт щодо виконання  районного бюджету  Зарічненського району  за   2020 рік.

25.  Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міста Вараського району у комунальну власність Володимирецької селищної територіальної громади.

26.  Про звернення депутатів Вараської районної ради Рівненської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України,голови Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг А.Геруса, народного депутата України В.М’ялика, щодо необхідності повернення дії пільгового тарифу на електроенергію для споживачів, що знаходяться у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій.

27.  Про звернення депутатів Вараської районної ради Рівненської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Рівненської обласної ради та Рівненської обласної державної адміністрації щодо фінансування працівників виконавчого апарату Вараської районної ради, та працівників виконавчих апаратів районних рад, що реорганізовуються.

28. Про звернення депутатів Вараської районної ради Рівненської області до  Кабінету Міністрів України, Міністерства інфраструктури України, АТ «Укрзалізниця», Рівненської обласної державної адміністрації щодо  недопущення закриття найдовшої діючої вузькоколійної залізниці в Європі Антонівка-Зарічне.

29.  Про схвалення звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо необхідності скасування рішення про необґрунтоване підвищення тарифів та збільшення видатків на субсидії.

30. Про звернення депутатів Вараської районної ради до Верховної Ради України щодо прийнятого Закону України «Про народовладдя через всеукраїнський референдум».

31. Про районний бюджет Вараського району на 2021 рік.