Реєстрація рішень

Реєстрація рішень 5 сесії 8 скликання (14.04.2021)

5 СЕСІЯ    14  КВІТНЯ  2021 РОКУ

33. Про депутатський запит депутата районної ради Алли АСКАРОВОЇ.

34. Про встановлення (зміну) меж села Антонівка на території Антонівської сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

35.   Про встановлення (зміну) меж села Острівськ на території Кухітсько-Вільської сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

36. Про встановлення (зміну) меж села Ждань на території Кухітсько-Вільської сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

37. Про надання погодження Товариству з обмеженою відповідальністю «Половлі пісок» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами.

38. Про Положення про помічників-консультантів депутата Вараської        районної ради.

39. Про затвердження стратегічного плану дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей у Вараському районі на 2021-2026 роки.

40. Про Програму підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ у Вараському районі на 2021 рік.

41.  Про внесення змін до рішення Володимирецької районної ради від 16.10.2020 № 613 «Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району у власність територіальних громад сіл, селищ».

42.  Про внесення змін до районного бюджету Вараського району на 2021 рік.

43.   Про підтримку звернення Вараської міської ради щодо реалізації права на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження атомних електростанцій.

44.  Про звернення депутатів Вараської районної ради до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо ситуації з вакцинацією від COVID-19 та необхідності належного соціального забезпечення медичних працівників.