Новини

День депутата на Рівненській АЕС

Традиційний День депутата пройшов на Рівненській АЕС 30 вересня. Депутати Вараської районної ради восьмого скликання відвідали інформаційний та навчально-тренувальний центри атомної електростанції, музей історії, машинний зал  блоків     №№ 1, 2, 3, побували на екскурсіях навколо РАЕС. У рамках візиту відбулася зустріч народних обранців з керівництвом Рівненської АЕС.

День депутата  було запропоновано провести на базі РАЕС з метою ознайомлення з діяльністю рівненського енерговелета.

Генеральний директор РАЕС Павло Павлишин дав вичерпні відповіді на запитання народних обранців. В тому числі, розповів про кадрову політику атомної електростанції, соціальні проекти та екологічну ситуацію в регіоні. За словами П.Павлишина, найголовнішим завданням рівненських атомників залишається безпечна експлуатація атомних енергоблоків. Депутати мали змогу відзначити високий рівень  безпеки, культури виробництва, стан обладнання, а також професіоналізм поліських атомників.

У тому, що Рівненська АЕС працює безпечно та надійно переконаний і голова Вараської райради Ярослав Березюк.

Приємною несподіванкою для усіх став подарунок депутата районної ради Світлани Тиндик, а саме – вишитий власноруч геральдичний символ, герб міста Вараш.

Від імені депутатського корпусу голова районної ради подякував дирекції РАЕС за змістовну екскурсію, позитивні емоції та щирість у спілкуванні.  

Обидві сторони погодилися, що проведення Днів депутата на РАЕС сприяє активній співпраці двох соціальних партнерів – атомної електростанції та місцевих громад.