Новини

З Днем місцевого самоврядування!

Шановні працівники, ветерани органів місцевого самоврядування, депутати районної, міської, селищної, сільських рад та жителі всіх територіальних громад Вараського району!

Щиро вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування!  Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан   громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району.
Лише завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами, вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів. Адже саме у тих територіальних громадах, де є порозуміння та конструктивна співпраця між органами місцевого самоврядування, депутатським корпусом всіх рівнів рад, ефективно вирішуються всі актуальні питання, пов’язані із забезпеченням належного добробуту людей.

Тож нехай цей урочистий день додасть усім Вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя нашого народу.

З повагою,

Голова Вараської районної ради

Ярослав БЕРЕЗЮК