Новини

15 сесія районної ради

20 липня відбулось пленарне засідання 15 сесії районної ради в якому взяли участь 27 депутатів, з 38 обраних. Варто зауважити, що в цьому році це перша сесія, що проводилась не дистанційно. До порядку денного було внесено 12 питань та з усіх прийнято відповідні рішення. Депутати працювали злагоджено та були одностайними у прийнятті рішень.

Розглянуто та прийнято рішення з наступних питань:

1.    Про результати діяльності Вараської окружної прокуратури за 2021 рік.

2.  Про результати діяльності Вараської окружної прокуратури за 6 місяців 2022 року.

3.  Про    районну  цільову    програму  запобігання виникненню, ліквідації    наслідків надзвичайних ситуацій та протидії пожежам у природних екосистемах Вараського району на 2022 – 2024 роки.

4.   Про внесення змін до Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Вараському районі на 2022-2024 роки.       

5. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради ЛОТОЦЬКОГО А.А.

6. Про затвердження Положення про використання службових автомобілів у Вараській районній раді.

7.  Про затвердження списку присяжних Володимирецького районного суду Рівненської області.

8.  Про делегування повноважень районної ради Вараській районній державній адміністрації.

9.  Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вараського району у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади.

10. Про внесення змін до Програми виконання повноважень місцевими органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ у Вараському районі на 2022 рік.

11.  Про звіт щодо виконання районного бюджету за І півріччя 2022 року.

12.  Про внесення змін до районного бюджету Вараського району на 2022 рік.

13.  Різне.

Голова ради Ярослав Березюк та голова районної військової адміністрації Людмила Мариніна подякували депутатам за плідну роботу задля вирішення спільних завдань на благо краян.